pogledajte naše cijene
Cjenik
Cijena 10.09.2026.
-
€75
Maloprodajna cijena
-
€75
Tretmani lica
-
Klasično čišćenje lica€61
-
€75
-
Klasično čišćenje lica
+ masaža
€76
-
€90
-
Klasično čišćenje lica
+ masaža i hidratacija
€90
-
€110
-
Osnovna njega lica€49
-
€60
-
Njega lica - Anti age Thalion€75
-
€90
-
Anti age masaža
Anti age masaža lica – 20 min.
€35
-
€37
-
Skulpturalni lifting
Skulpturalni lifting s bukalnom masažom 60 min.
€70
-
€80
-
Total lift tretman
Skulpturalni lifting s bukalnom masažom, enzimski piling, lifting maska
€130
-
€145
-
Carbon peel + maska€70
-
€85
-
Carbon peel + maska + masaža€100
-
€115
ULTRAZVUK LICA
ULTRAZVUK LICA
DERMAPEN4 - microneedling
ULTRAZVUK LICA
-
Dermapen4 lice€160
-
€180
-
Dermapen4 + Uber peel lice€200
-
€220
-
Dermapen4 lice, vrat i dekolte€190
-
€210
-
Dermapen4 + Uber peel lice, vrat i dekolte€240
-
€265
-
Dermapen4 EXOSOMI lice€350
-
€360
-
Dermapen4 EXOSOMI lice, vrat i dekolte€450
-
€470
*Na paket od 4 tretmana odobravamo popust od 10%
ULTRAZVUK LICA
ULTRAZVUK LICA
LASERSKO UKLANJANJE TRAJNE ŠMINKE I TETOVAŽA
ULTRAZVUK LICA
-
Lasersko uklanjanje obrva
1. dolazak
€60
-
€75
-
Lasersko uklanjanje obrva
ostali dolasci
€45
-
€65
-
Lasersko uklanjanje tetovaža
10×10 cm
€170
-
€180
-
Lasersko uklanjanje tetovaža
5×5 cm
€90
-
€105
ULTRAZVUK LICA
BRAZILSKA maderoterapija
ULTRAZVUK LICA
-
Brazilska maderoterapija
30 min.
€37
-
€37
-
Brazilska maderoterapija
45 min.
€49
-
€49
-
Brazilska maderoterapija
60 min.
€65
-
€65
*Na paket od 10 tretmana odobravamo popust od 10%
ULTRAZVUK LICA
MESOPEEL - kemijski pilinzi
CIRCADIA tretmani
ULTRAZVUK LICA
-
OxygenRx tretman€75
-
€90
-
Lux lift tretman€90
-
€105
-
Njega lica s enzimima€65
-
€80
-
Vitamin A Accelerator anti age tretman€95
-
€105
-
Swich Dermal Rejuvenation€115
-
€120
-
Charcoal detox facial€80
-
€80
-
Skin renewal peel€75
-
€75
MESOPEEL - kemijski pilinzi
MESOPEEL - kemijski pilinzi
MESOPEEL - kemijski pilinzi
-
Mesopeel monokomponente
1 tretman
€60
-
€75
-
Mesopeel anti age/hiperpimentacije
1 tretman
€75
-
€90
-
TCA peel
uključena 2 pripremna pilinga
€220
-
€250
PAKETI ZA LICE - Mesoestetic medical cosmetics
Co2 TRETMAN - Karboksi terapija
PAKETI ZA LICE - Mesoestetic medical cosmetics
-
1 Tretman Co2€70
-
€90
-
1 Tretman Co2 + Rf€85
-
€105
Co2 TRETMAN - Karboksi terapija
RADIOFREKVENCIJA LICA
Co2 TRETMAN - Karboksi terapija
-
Radiofrekvencija lice i vrat€60
-
€75
-
Radiofrekvencija lice i vrat
+ masaža
€70
-
€95
RADIOFREKVENCIJA LICA
ULTRAZVUK LICA
RADIOFREKVENCIJA LICA
-
UZV dodatak tretmanu lica
+ masaža
€15
-
€18
ULTRAZVUK LICA
GUINOT tretmani lica
ULTRAZVUK LICA
-
Guinot hydradermie LIFT
+ masaža
€80
-
€95
-
Guinot hydradermie anti age njega lica
+ masaža
€60
-
€80
Tretmani tijela
ULTRAZVUK LICA
THALION tretmani tijela
ULTRAZVUK LICA
-
Detox ritual / Marine magnesium treatment
90 min.
€80
-
€95
-
Morski piling tijela sa Mg i Ca€30
-
€40
THALION tretmani tijela
RUČNA LIMFNA DRENAŽA po dr. Vodderu
THALION tretmani tijela
-
Ručna limfna drenaža
30 min.
€33
-
€39
-
Ručna limfna drenaža
45 min.
€48
-
€55
-
Ručna limfna drenaža
60 min.
€52
-
€62
-
Ručna limfna drenaža
90 min.
€70
-
€90
DEPILACIJA vosak
DEPILACIJA šećerna pasta
DEPILACIJA vosak
-
Nadusnice / brada€6
-
€8
-
Cijelo lice€15
-
€19
-
Cijele noge€36
-
€45
-
Cijele noge + bikini€40
-
€50
-
Cijele noge + brazilska€50
-
€60
-
Potkoljenice / podlaktice pasta€20
-
€25
-
Bikini€17
-
€20
-
Bikini PLUS€20
-
€24
-
Brazilska depilacija€25
-
€30
-
Brazilska depilacija PLUS€30
-
€36
-
Cijele ruke€20
-
€26
-
Natkoljenice€27
-
€34
-
Leđa / prsa€25
-
€32
-
Leđa / prsa PLUS€30
-
€40
-
Pazuh€10
-
€15
Tretmani lica
MESOPEEL - kemijski pilinzi
MASAŽE
-
Masaža tijela 60 min.
90 min.
€50
-
€60
-
Masaža parcijalna 30 min.
90 min.
€30
-
€35
-
Anticelulitna masaža 30 min.
90 min.
€35
-
€40
-
Masaža leđa
+ uzv + maska od magnezijevog blata 45 min.
€45
-
€55
MESOPEEL - kemijski pilinzi
DEPILACIJA vosak
MESOPEEL - kemijski pilinzi
-
Depilacija cijelih nogu€25
-
€30
-
Depilacija noge + bikini
Bikini topli vosak
€30
-
€35
-
Depilacija noge + brazilska
Brazilska topli vosak
€39
-
€45
-
Depilacija natkoljenica€18
-
€23
-
Depilacija potkoljenica€13
-
€16
-
Depilacija bikini zone topli vosak€17
-
€20
-
Depilacija brazilska topli vosak€25
-
€30
-
Depilacija cijelih ruku€17
-
€20
-
Depilacija podlaktica€12
-
€15
-
Depilacija nausnice / brada topli vosak€6
-
€8
-
Depilacija pazuha topli vosak€10
-
€15
-
Depilacija brazilska topli vosak PLUS€30
-
€36
-
Depilacija bikini topli vosak PLUS€20
-
€25
-
Depilacija leđa / prsa€20
-
€25
-
Depilacija leđa / prsa PLUS€23
-
€30
DEPILACIJA šećerna pasta
Njega ruku
THALION tretmani tijela
MANIKURA
THALION tretmani tijela
-
Manikura€18
-
€21
-
Manikura s lakiranjem€23
-
€26
-
Manikura + njega ruku€27
-
€31
-
Lakiranje uz manikuru€5
-
€5
-
Manikura + trajni lak€36
-
€39
-
Manikura + trajni lak + njega ruku€40
-
€46
-
Skidanje trajnog laka + manikura€25
-
€30
THALION tretmani tijela
THALION tretmani tijela
THALION tretmani tijela
GELIRANJE NOKTIJU
THALION tretmani tijela
-
Gel produljivanje na šablone S€59
-
€61
-
Gel produljivanje na šablone M€63
-
€69
-
Geliranje noktiju nadopuna S€48
-
€53
-
Geliranje noktiju nadopuna M€53
-
€57
-
Skidanje gela + manikura€35
-
€39
-
Popravak jednog nokta€5
-
€6
-
Baby boomer ili french€5
-
€6
Pedikura
-
Estetska njega stopala€36
-
€40
-
Medicinska pedikura€42
-
€48
-
Lakiranje uz njegu stopala ili pedikuru€5
-
€5
-
Njega stopala Estetic + trajni lak€48
-
€53
-
Medicinska pedikura + trajni lak€53
-
€59
-
Lakiranje trajnog laka bez obrade noktiju€19
-
€25
-
Uklanjanje kurjeg oka€10
-
€16
-
Rekonstrukcija nokta€30
-
€30
-
Skidanje trajnog laka
uz pedikuru koja nije rađena kod nas
€5
-
€6
THALION tretmani tijela
LASERSKO UKLANJANJE GLJIVICA NA NOKTIMA
THALION tretmani tijela
-
1 nokat€40
-
€40
-
2 nokta€60
-
€60
THALION tretmani tijela
Obrve i trepavice
-
Lash lift€38
-
€45
-
Brow lift€38
-
€45
-
Bojenje obrva / trepavica€11
-
€15
-
Oblikovanje obrva€10
-
€15
-
Bojenje obrva + oblikovanje€17
-
€22
Trajna šminka
-
Microblading€220
-
€280
-
Puder obrve€220
-
€260
-
Korekcija trajne šminke unutar 2 mj.€60
-
€65
-
Lip blush
trajna šminka usana
€270
-
€290
-
Osvježavanje boje unutar 12 mj.€100
-
€140
-
Uklanjanje trajne šminke obrve removerom€60
-
€80
THALION tretmani tijela
Mikropigmentacija skalpa
-
Zona 1€500
-
€550
-
Zona 2€900
-
€1000
-
Zona 3€1500
-
€1600
-
Zona 4€2000
-
€2100
-
Alopecija totalis€3000
-
€3200
Konzultacije i savjetovanje
-
Konzultacije i savjetovanje€50
-
€50
